PAO_Wyniki_2
0

II dzień zawodów – relacja

Celność lądowania to zawody dla prawdziwych twardzieli. Pobudka o 6.00 i briefing o 6.45 dla niektórych okazały się barierą nie do przeskoczenia. Na szczęście zdecydowana większość pilotów wykazała się hartem ducha. Pierwsze hole ruszyły już kilka minut po 7.00. Organizacja zadziałała bez zarzutu.

Prognozy wskazywały, że do 9-10 wiatr pozwoli rozegrać przynajmniej jedną kolejkę. Udało się zrobić dokładnie 2 rundy.

Liderem zawodów jest Kamil Konecny z Czech ale tuż za jego plecami trwa zacięta walka o pierwszy tytuł Mistrza Polski. Tomasz Kudaszewicz, Tomasz Chodyra i Bogusław Pelczar ambitnie walczą o tytuł.

Obecnie mocno wieje. Popołudniowy briefing zaplanowany jest na 16.00 i mamy nadzieję rozegrać jeszcze jedną kolejkę.

2015_10_10 Polish Accuracy Open _Wyniki_2

W sesji popołudniowej udało się rozegrać jeszcze jedną kolejkę. Dzień pomimo kiepskich prognoz okazał się udany a loty o wschodzie i zachodzie słońca przy niemal bezchmurnej pogodzie miały swój niezapomniany urok. Piąta kolejka przyniosła niewielkie zmiany w klasyfikacji zawodów. Boguś Pelczar spadł na 4 miejsce w klasyfikacji Open i a na podium wskoczył Tomek Chodyra. Zwycięzcą Polish Accuracy Open został Kamil Konecny z Czech a tytuł Mistrza Polski w Celności Lądowania Paralotnią zdobył Tomasz Kudaszewicz.

Ze względu na silny wiatr rywalizacja w ostatnim dniu zawodów została odwołana a ceremonia zakończenia i wręczenia nagród odbędzie się w niedzielę o godzinie 11.00.

Poniżej prezentujemy końcowe wyniki Polish Accuracy Open 2015 oraz Mistrzostw Polski 2015.